تیتر خبرها

دوره های آموزشی تحلیل کمی و کیفی آذرماه

 دوره های آموزشی تحلیل کمی و کیفی آذرماه

دوره های آموزشی تحلیل کیفی با نرم افزار Maxqda و مقدماتی تا پیشرفته SPSSآذرماه


1-کارگاه آموزشی: دوره آموزشی چهارروزه تحلیل کیفی با نرم افزارMaxqda  ورژن 2018 و رویکرد نگارش مقالاتISI   و رساله های دکتری با اعطای گواهی نامه بین المللی از اتریش و ثبت در سایت مرجع "بسیار موثر در رزومه علمی پژوهشی و آکادمیک"
 زمان: 1،2،3،4 آذر ماه 1397ساعت 13:30 تا 21:30(مصادف با تعطیل رسمی)
هزینه ثبت نام شرکت کنندگان دانشجویی 550 هزار تومان
هزینه ثبت نام آزاد 600 هزار تومان
مدرسدکتر محسن مرادی
محل تشکیل: آکادمی تحلیل آماری ایران
کارگاه آموزشی کاربردی مهارتی و تضمینی می باشد و پس از پایان دوره همراهان محترم قادر به اجرای انواع تحلیل های کیفی و ارائه مقالات با متدولوژی آمیخته و کیفی خواهند بود. لازم به ذکر است که تسلط بر این متد سطح تحلیل و پژوهش را از کمی گرایی به تعادل منطقی خواهد رساند و قطعا نتایج پژوهش های مورد استقبالتری را برای ژورنالهای بین المللی و اجرای انواع تحقیقات کاربردی در سطوح ملی برای شرکت کنندگان رقم خواهد زد و یافته های حاصله مملو از اکتشاف و خلاقیت خواهند بود.

رزرو و مشاوره رایگان توسط خانم دکتر میرالماسی 09100071804


 فرم ثبت نام کارگاه
 
فیلمتجربه برخی از شرکت کنندگان در دوره های آکادمی تحلیل آماری ایران حتما قبل  ثبت نام مشاهده بفرمایید
https://www.aparat.com/analysis_academy

 

2-کارگاه آموزشی: دوره  آموزشی ویژه پنج روزه مقدماتی تا پیشرفته SPSS  با رویکرد نگارش مقالات ISI و انجام رساله با اعطای گواهی نامه بین المللی از اتریش و ثبت در سایت مرجع "بسیار موثر در رزومه علمی پژوهشی و آکادمیک"

 زمان: 19،20،21،22،23 آذرماه 1397 ساعت 13:30 تا 21:30

هزینه ثبت نام شرکت کنندگان دانشجویی 550 هزار تومان
هزینه ثبت نام آزاد 600 هزار تومان

مدرس:دکتر محسن مرادی
محل تشکیل:آکادمی تحلیل آماری ایران
کارگاه آموزشی کاربردی مهارتی و تضمینی می باشد و پس از حضور در کارگاه به دلیل تلفیق مناسب مفاهیم آمار کاربردی، روش تحقیق و نرم افزار تک تک فرضیات آماری  رابطه ایی، تفاوتی و عللی آزمونشان برای دوستان قابل تشخیص بوده و به راحتی آن را در spss  اجرا نموده و در راستای پاسخ به فرضیات پژوهش خود تحلیل علمی و آکادمیک خواهند نمود به حق تحلیل کاربردی خروجی نرم افزار فقط و فقط در این کارگاه تدریس می گردد و موفقیت شرکت کننندگان قبلی کارگاه ها دلیل قطعی این ادعا می باشد.

رزرو و مشاوره رایگان توسط خانم دکتر میرالماسی 09100071804

 فرم ثبت نام کارگاه

 

مزیتهای دوره های آموزشی تحلیل کیفی با نرم افزار Maxqda و مقدماتی تا پیشرفته SPSSآذرماه:
آموزش نیمه خصوصی، عملیاتی و تضمینی است.
این کارگاه ها نیاز به هیچ گونه پیش زمینه آموزشی ندارد و آموزشها از مقدماتی تا پیشرفته صورت می پذیرد.

-در پایان گواهینامه بین المللی معتبر از اتریش به مدعوین اعطا خواهد شد که در جهت ارتقای رزومه محققین در داخل و خارج از کشور نقش بسزایی ایفا می کند.
برای هر یک از مدعوین تضمین تسلط کامل و ۱۰۰درصد بر نرم افزار با متد نوین آموزش صورت می پذیرد.
 –
پس از کارگاه رفع اشکال به صورت تماس تلفنی و پاسخ به ایمیل مقدور می باشد.
مهم ترین مزیت این کارگاه ها در مقایسه با کارگاه های دیگر این است که شما بر خلاف کارگاه های مشابه و آموزشهای تصویری دیگر که صحبت از یادگیری با تعداد ساعت های کم یا تضمینی یاد گرفتن نرم افزار ها را می شنوید، در اینجا RUN کردن مدل ها و یادگیری نرم افزار ها تنها ده درصد مطالب کلاس را تشکیل می دهد. در واقع مدل های آزمون شده در نرم افزار اگر اغراق نباشد تنها یک نقاشی کم ارزش است و کار محقق تازه در کلاس از آن به بعد آغاز می شود. اینکه چطور فصل ۳و ۴پایان نامه خود را بنویسد یا چطور از این نرم افزار ها در نوشتن مقالات خود استفاده کند و یا چطور با توجه به استاندارد های روز دنیا این مطالب پیچیده آماری را به سادگی تفسیر و تحلیل کند وظیفه اصلی این کارگاه ها است که در کارگاه های موسسات یا اشخاص دیگر به گواهی شرکت کنندگان این امر وجود ندارد. این موضوع دلیل اقبال محققین و دانشجویان عزیز در طی این چهار سال اخیر از کارگاه های آکادمی تحلیل آماری ایران است.

سخنی بسیار مهم با شما محقق عزیز:
پیش از اینکه به سرفصلهای کارگاه  ها پرداخته شود باید چند نکته کوتاه اما بسیار پراهمیت را با شما در میان گذاریم:

این آکادمی، با برگزاری بیش از 900 کارگاه آموزشی در تهران، شیراز، اصفهان، کرمان، مشهد،گیلان و  مازندران، تبریز، ارس ، دوبی و دوحه قطر و … در حوزه پایان نامه نویسی، مقاله نویسی و تحلیل آماری کارهای پژوهشی صادقانه بیان می کند که شما با آموزش صحیح این مباحث قادر خواهید بود که کار فصل سوم، چهارم و به طور کلی آزمونهای آماری و پیشبرد سایر مراحل تحقیق خود را شخصا به عهده گیرید؛ متاسفانه افراد سودجو در موسسات غیرقانونی در میدان انقلاب و همین طور برگزارکننده های کارگاه های مجازی و فروشندگان بسته های آموزشی اکثرا سعی در اتلاف وقت و هزینه شما دارند. به گواهی کلیه اساتید و فراگیرانی که در این کارگاه ها شرکت کرده اند و به صورت موفقیت آمیز کار پژوهش خود را از ابتدا تا انتهای کار انجام  داده اند و به این تخصص به عنوان یک حرفه کاملا درآمدزا نگریسته اند شما را به پرهیز از اعتماد به دیگران به جای اعتماد به خودتان دعوت می کنیم.
 
فراموش نکنید شما به جای صرف هزینه یک تا  دو میلیون تومانی به طور مستقیم و هزینه های غیرمستقیم و بار روانی سنگین، با شرکت در کارگاه های کاملا کاربردی و تضمینی آکادمی که با شیوه نوین جهانی در ایران تنها و تنها توسط اساتید زبده و متخصص ما برگزار می گردد می توانید به انجام صفر تا صد تحلیل پایان نامه و مقالات خود پرداخته و همانند بسیاری از شرکت کنندگان این کارگاه ها علاوه بر اخذ یک گواهینامه بین المللی و تخصص در این حوزه مقالات معتبری را برای ادامه مسیر علمی تان در داخل و خارج از کشور به چاپ رسانید؛ حال انتخاب با شماست.
 

سرفصل های کارگاه مقدماتی تا پیشرفته SPSS
روش علمی و انواع پژوهش
تعریف متغیرها و دسته بندی متغیرها
سطوح اندازه گیری متغییرها
فرضیه و انواع آن
شیوه انتخاب آزمونهای مناسب و متناسب با فرضیات
انواع خطاها
داده های پارامتری و ناپارامتری
درجه آزادی
سطح معنی داری
آزمون یک دامنه و دو دامنه
انواع توزیع آماری
آشنایی با نرم افزار و ورود داده‌ها
شاخصهای توصیف داده ها و نمودارها
تعیین پایایی ابزار پرسشنامه
تعیین روایی ابزار پرسشنامه
سنجش رابطه بین متغییرها(ضرایب همبستگی)
آزمونهای مقایسات میانگین گروهی و زوجی
آزمون مقایسه میانگین چند جامعه
آزمون مقایسات ناپارامتری
تحلیل رگرسیون خطی
تحلیل عاملی اکتشافی
تحلیل مسیر
شیوه به کارگیری کلیه تکنیکها در پایان نامه و مقالات علمی و پژوهشی
و
پس از حضور در کارگاه به دلیل تلفیق مناسب مفاهیم آمار کاربردی، روش تحقیق و نرم افزار تک تک فرضیات آماری  رابطه ایی، تفاوتی و عللی آزمونشان برای دوستان قابل تشخیص بوده و به راحتی آن را در spss  اجرا نموده و در راستای پاسخ به فرضیات پژوهش خود تحلیل علمی و آکادمیک خواهند نمود به حق تحلیل کاربردی خروجی نرم افزار فقط و فقط در این کارگاه تدریس می گردد و موفقیت شرکت کننندگان قبلی کارگاه ها دلیل قطعی این ادعا می باشد.

فیلمتجربه برخی از شرکت کنندگان در دوره های آکادمی تحلیل آماری ایران حتما قبل  ثبت نام مشاهده بفرمایید
https://www.aparat.com/analysis_academy

 

مدرسدکتر محسن مرادی

دکتری مدیریت بازرگانی
تحلیل گر بیش از ۵۰۰پروژه تخصصی
مشاور تحقیقات بازار ۱۵ شرکت اقتصادی در تهران و شهرستانها
مدرس کارگاه های تحقیقات کمی و کیفی بین المللی
و مدرس همایش های بین المللی
رزرو و مشاوره رایگان توسط خانم دکتر میرالماسی۰۹۱۰۰۰۷۱۸۰۴
جهت مشاوره رایگان کارگاه با شماره بالا تماس گیرید
جهت کسب اطلاعات روزانه در مورد کارگاه های کمی و کیفی هفته های آتی  آکادمی تحلیل آماری ایران پیج ما در اینستاگرام را فالو نمایید:
https://www.instagram.com/ analysisacademy
توجه:کسانی که فرصت حضور در کلاسهای آکادمی را ندارند به تعداد محدود می توانند از شرایط ویژه مشاوره و انجام تحلیل آماری فصل سوم و چهارم پایان نامه یا مقاله خود توسط تیم مجرب آکادمی زیر نظر دکتر مرادی بهره مند شوند. جهت اعمال نظر تیم مذکور درخواست خود را به ایمیل  [email protected]  ارسال فرمایید.
آدرس: تهران، خیابان سنایی، کوچه بیست و یکم ،پلاک ۲، طبقه دوم 

شماره تماس جهت مشاوره۰۹۱۰۰۰۷۱۸۰۴
فرم ثبت نام کارگاه
http://analysisacademy.com

کانال تلگرام آکادمی تحلیل آماری ایران جهت استفاده از مطالب مفید و تاریخ کارگاه ها
https://telegram.me/analysisacademy
  
 

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *