تیتر خبرها
بهترین نرم افزار تشخیص سرقت علمی سال 2020

بهترین نرم افزار تشخیص سرقت ادبی سال 2020

بهترین نرم افزار تشخیص سرقت ادبی سال 2020

یکی از مشکلات اصلی تحقیق کشور که منجر به پدید آمدن بازار فروش پژوهش و تحقیق و پایان نویسی شده است، #سرقت ادبی از تحقیقات داخلی و خارجی و نبود سیستمی جامع برای پیگیری و مجازات متقلبین بخاطر آن است. این موضوع وقتی ابعاد بزرگتری پیدا می کند که بسیاری از محققین به دلیل عدم دریافت آموزش های کافی این عمل را بدون اطلاع و ناآگاهانه انجام می دهند و سپس مقالات خود را به ژورنال های دنیا فرستاده و در آنجا با داوری دقیق محتوای آن ها و نحوه استناد دهی و میزان استفاده از تحقیقات دیگران وارد لیست سیاه محققین می شوند و چه بسا تا پایان عمر دیگر قادر نخواهند بود مطالعات خود را در ژورنال های برتر دنیا منتشر نمایند. از طرفی دیده می شود سایت های بسیاری در ایران ایجاد شده اند که در ازای دریافت مبالغی زیاد مثلا درصد پلاجریزم یا سرقت ادبی مقاله شما را به شما می دهند و هم مبلغی دریافت کرده و از طرف دیگر پژوهش شما را نیز در بانک داده های خود برای استفاده نگاه داری می کنند.

همانطور که در کلاس های آکادمی تحلیل آماری بیان شد عزیزانی که در دوره های spss، lisrel، amos، smart pls، mplus ، cma2 و یا maxqda و سایر دوره ها شرکت کرده اند و خوشبختانه با حمایت از ما اکنون نزدیک به 6 هزار نفر از این موسسه آموزش گرفته و مدرک بین المللی دریافت کرده اند و در حال حاضر مقالات خود را تهیه و با آموزش زبان TeX و نرم افزار هایی مثل مندلی و یا اندنوت خودشان مقالات و پروژه هایشان را انجام داده اند، باید طبق نکات گفته شده در کلاس ها متون خود را پارافرایز کنند تا متهم به سرقت ادبی نشوند. در این پست یکی از بهترین نرم افزار های بررسی سرقت ادبی جهان که دانشگاه های بزرگی از مشتریان این نرم افزار هستند را برای شما قرار داده ایم و ورژن جدید آن را به صورت فول کرک برای دانلود عزیزان بصورت نامحدود قرار داده ایم. فراموش نشود این نرم افزار در سایت اصلی سال 147 دلار شارژ می گیرد و شما تنها با مبلغ 20 تومن به ورژن نامحدود آن که در سایت ما برای شما آماده شده است دست میابید. ضمنا دانشجویان آکادمی دقت نمایند که مراحل نصب و کرک در درون نرم افزار قرار داده شده و کرک آن قبلا از نظر تداخل با کرک سایر نرم افزار ها بررسی شده است و بدون مشکل است.

از دلایل انتخاب این نرم افزار برای عزیزان می توان دقت و سرعت بسیار بالا، عدم نیاز به آموزش بخاطر محیط بسیار ساده و کاربرپسند، یررسی سرقت ادبی از گوگل و پایگاه های علمی معتبر، امکان مقایسه نوشته خود با نوشته ای که مطلب خود را از آن برداشته اید تا مطمئن گردید که پارافرایز متن درست انجام گرفته است، عدم وجود محدودیت در نسخه ای برایتان قرار داده ایم، گرفتن جایزه های معتبر جهانی توسط این نرم افزار و مشتریان معتبری مانند دانشگاه ها و مراکز علمی که این نرم افزار را پایه ی بررسی سرقت ادبی خود قرار داده اند.

نرم افزار به همراه راهنمای مفصل نصب و کرک به صورت کاملا ساده و مرحله به مرحله در آدرس زیر برای شما آماده خریداری با مبلغ 20 هزارتومان است:

برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید

درباره ی admin

4 دیدگاه

  1. بسیار عالی بود. خیلی ممنون از زحمات شما

  2. نسرین فرهادی

    با سلام و احترام
    من از سایت آکادمی تجزیه و تحلیل آماری ایران نرم افزار سرقت علمی را
    خریداری کردم ولی متاسفانه فایلی برای من ارسال نکردید لطفا چک بفرمائید.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *