تیتر خبرها
maxqda2020

دانلود MAXQDA 2020 با کرک دائمی(مشاوره و راهنمایی نصب)

دانلود MAXQDA 2020 با کرک دائمی(مشاوره و راهنمایی نصب)

تقریبا دو هفته پیش مطلب آموزشی مهمی با نام ویژگی های جدید MAXQDA 2020 به صورت تصویری به تمامی ویژگی های جدید این نرم افزار قدرتمند تحلیل اسناد کیفی پرداخته شد. و گفته شد که متاسفانه تعدادی سایت های غیر متخصص کرک نرم افزاری را می فروشند که هم بسیار گرانتر بوده و هم تاریخ ویندوز را به صورت خودکار تغییر می دهد و این موضوع باعث می شود بقیه نرم افزار های عزیزان آکادمی تحلیل آماری ایران مثل SMART PLS و یا CMA2 و … خراب می شوند. بنابراین عزیزان شرکت کننده در کلاس های آکادمی تحلیل آماری بدانند که خوشبختانه همانند ورژن 2018.2 این ورزن و این نسخه هم دارای کرک بسیار قدرتمند و دایمی است که بر اساس مشخصات سیستم یا لبتاب فرد به او داده می شود و حتی اگر ویندوز را عوض نماید باز هم این کرک کار خواهد کرد و برخلاف کرک های ضعیف که دارای مشکلاتی چون پیغام های غیر قانونی بودن، تداخل با نرم افزار های دیگر، غیر دائمی بودن، تکرار حروف در هنگام تایپ، گران بودن این کرک ها و پاسخ گو نبودن این سایت های ارائه دهنده،  نرم افزار maxqda 2020 را با یک کرک دائمی، استاندارد، با راهنمای نصب آسان و تصویری و گام به گام و با مشاوره خانم دکتر بدون هرگونه مشکلی در اختیار عزیزان آکادمی می دهیم. از کلاس جاری نیز دیگر در کلاس های کیفی maxqda 2020 آموزش داده خواهد شد.

به نکات زیر توجه فرمایید. عزیزانی که در ظرفیت محدود کلاس کیفی  قرار گرفتند ابتدا ورژن 14 روزه قانونی این نرم افزار را نصب نمایند و در کلاس شرکت کنند و دقت داشته باشند حتما نرم افزار در خانه نصب شود زیرا به دلیل مشکل بیماری کرونا دیگر استاد دوره نمی تواند به برخی دانشجویان دکتری یا ارشد را که متاسفانه در ویندوز مقدماتی و کار با کامپیوتر ضعیف هستند در نصب ساده ورژن قانونی نیز کمک رساند زیرا ملزم به رعایت فاصله اجتماعی هستیم. از این رو پس از 14 روز قانونی و یا حتی کسانی که می خواهند در همان روز اول اقدام به خرید کرک نرم افزار کرده تا این نرم افزار چند هزار دلاری را تنها با 50 هزار تومان روی سیستم 64 بیتی خود با سرعت بالا داشته باشند. پیش از آن حتما مقاله ویژگی های جدید MAXQDA 2020را مطالعه کنید. لینک دانلود ورژن ویژه 2020 آکادمی تحلیل آماری ایران در زیر به صورت مستقیم قرار گرفته است. آن را دانلود کنید و سپس حتما دقت کنید که مبادا در گذشته تاریخ ویندوز شما عوض شده باشد(زیرا 14 روز قانونی از دست می رود) سپس فایروال و آنتی ویروس و دیفندر ویندوز را موقتا غیر قعال کنید و با چند NEXT ساده آن را دو روز قبل از کلاس نصب نمایید.(خواهش می کنم نسخه های آنتی ویروس نود 32 و مشابه آن را از سیستمتان کلا از نصب خارج کنید. این آنتی ویروس ها همه ی نرم افزار های شما را آسی می زند.

دانلود نسخه قانونی نرم افزار MAXQDA2020

دانلود نسخه قانونی نرم افزار MAXQDA2020(لینک کمکی به صورت مستقیم)

نکات بسایر مهم:

  1. حتما باید این نسخه نصب شود و نه هیچ MAXQDA2020 دیگری 
  2. دوم اینکه از عزیزان دانشجو کلاس اگر کسی قبلا اینکار را انجام داده و این نرم افزار را نصب کرده و از مهلت قانونی خود استفاده کرده سریعا قبل از کلاس اقدام به مشاوره برای گرفتن کرک کنید زیرا 14 روزه نخواهند داشت
  3.  سوم اینکه به هیچ عنوان به هیچ عنوان آن را آپدیت نکنید  زیرا دیگر نمی توان آن را کرک کرد
  4. و چهارم اینکه لبتاب ها و ویندوز های قدیمی با این نرم افزار چه 14 روزه قانونی و چه کرک با مشکل مواجه خواهد شد و باید ورژن 2018 را خریداری نماید.
کرک پر سرعت و دایمی نرم افزار MAXQDA2020  با مبلغ 50 هزار تومان برای خرید و مشاوره نصب و فیلم گام به گام مراحل نصب به شماره 09100071804 خانم دکتر میر الماسی پیامک بزنید
کرک دایمی ورژن قبلی نرم افزار MAXQDA2018  با مبلغ 35 هزار تومان برای خرید و مشاوره نصب و فیلم گام به گام مراحل نصب به شماره 09100071804 خانم دکتر میر الماسی پیامک بزنید

 

در صورت تمایل هم ورژن 2010 که البته بسیار قدیمی است را می توانیم رایگان در اختیارید قرار دهیم. به هر حال در همه ی کلاس ها جدیدترین ورژن ها آموزش داده می شود و این به انتخاب خود دانش پذیر است که از چه ورژنی استفاده نماید.

عزیزانی که اولین بار است در طی این هفت سال از کلاس های مدرسه پژوهش کمی و کیفی استفاده می کنند بدانند که در 10 کلاس دیگر آکادمی نرم افزار ها رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد اما دو نرم افزار MAXQDA , SMARTPLS به دلیل هزینه ای که تیم فنی دریافت می کنند دارای هزینه است.

 

آکادمی خواندن مقالات زیر را به شما توصیه می کند:

از کپی کردن مطالب سایت یا کانال بدون ذکر منبع خودداری شود.

آدرس کانال تلگرام: https://telegram.me/analysisacademy