دانلود رایگان نسخه جدید SPSS 26 کرک شده با راهنمای آسان نصب

دانلود رایگان نسخه جدید SPSS 26 کرک شده با راهنمای آسان نصب

نرم افزار SPSS به عنوان یک نرم افزار مادر یکی از مهمترین ابزار های تجزیه و تحلیل تحقیقات با رویکرد کمی است که در ایران و در تحقیقات توصیفی و آزمایشی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. البته این نرم افزار در کشورمان بصورتی کارا استفاده نمی شود و تنها محدود به تعدادی آزمون به نسبت کم اهمیت مانند آنوا یا همستگی ها و رگرسیون گشته است. در کلاس های آکادمی تحلیل آماری ایران که همواره هدف در آن ها آموزش پژوهش با متد های رایج در پژوهش حال حاضر در دنیا است سعی بر این است که از این نرم افزار با نقشی عملگرا و کاربردی در انجام پژوهش های آکادمیک و غیر آکادمیک بهره برده شود و همواره با نظر سنجی ها از بیش از 6200 دانشجو و محقق که تا تاریخ کنونی از دوره های ویژه این موسسه بین المللی بهره برده اند، این مسیر را هر چه کارامد تر و بروز تر نموده ایم.

در این بخش برای محققین آکادمی تحلیل آماری و نیز دیگر محققین، دانلود ورژن جدید نرم افزار SPSS یعنی دانلود رایگان نسخه جدید SPSS 26 با راهنمای آسان نصب در دو نسخه 32 بینی و 64 بیتی و به صورت کرک شده و اپدیت جدید آن برای اولین بار در ایران قرار داده ایم تا دانش پژوهان عزیز با استفاده از آن مقالات و پژوهش های کمی خود را با کیفیتی هر چه کامل تر و بروز تر انجام دهند. دانشجویان شرکت کننده در دوره های آکادمی هم پیش از ورود به دوره نسخه متناسب به سیستم 32 یا 64 بیتی خود را به همراه فایل اپدیت آن دانلود و بر اساس راهنمای بیان شده آن را نصب نمایند. این نرم افزار را بر خلاف نرم افزار های دیگر در اختیار عموم قرار داده شده و نیازی به عضویت ویژه وجود ندارد.

 

دانلود با لینک مستقیم نرم افزار SPSS 26 برای ویندوز 32 بیتی

دانلود با لینک مستقیم فایل آپدیت نرم افزار SPSS 26 برای ویندوز 32 بیتی

 

دانلود با لینک مستقیم نرم افزار SPSS 26 برای ویندوز 64 بیتی

دانلود با لینک مستقیم فایل آپدیت نرم افزار SPSS 26 برای ویندوز 64 بیتی

 

راهنمای نصب

فایل ها به صورت فشرده و RAR می باشد. بنابراین پس از دانلود نرم افزار و فایل آپدیت مربوط به نسخه ویندوز خود(32 یا 64 بیتی) ابتدا روی آن ها راست کلیک کرده و اکسترکت فایل را می زنیم. سپس فایل نصب نرم افزار را باز کرده و با دو فولدر  licence  و stup مواجه می شویم. ابتدا stup  را باز کرده و از گزینه IBM SPSS Statistics 26  اقدام به نصب نرم افزار و پکیج آماری می کنیم. در نظر داشته باشید اینترنت باید قطع باشد. پس از نصب، نرم افزار به هیچ عنوان نباید اجرا شود. اکنون باید نرم افزار را کرک کرد. فرایند کرک بسیار ساده است. فولدر licence را باز کرده و محتویات آن را به صورت کامل در محل نصب نرم افزار یعنی:

C:\Program Files\IBM\SPSS\Statistics\26 پیست و در صورت پیغام replace  آن ها replace می کنیم. سپس باید فولدر اپدیت را نیز که دانلود کرده ایم باز کرده و محتویات آن را نیز به همین صورت در محل نصب past و replace نماییم. اکنون نرم افزار را اجرا و از استفاده از آن لذت برید.

برای شرکت در دوره های تضمینی و بین المللی آکادمی تحلیل آماری ایران با مدرک رجیستر شده از اتریش و انگلیس از طریق لینک زیر از تاریخ ها و ظرفیت ها آگاه گردید

لینک تاریخ دوره ها اینجا

 

  • از کپی کردن مطالب سایت یا کانال بدون ذکر منبع خودداری شود.
  • آدرس کانال تلگرام: https://telegram.me/analysisacademy

آکادمی تحلیل آماری ایران

پیوستن به کانالی آموزشی
CLOSE