تیتر خبرها

Minitab17.1

Minitab17.1

نرم افزار Minitab (ميني تب) يكي از نرم افزارهاي مطرح آماري مي‌باشد كه در برخي زمينه هاي علم آمار ،از جمله كاربرد آمار در صنعت و در اقتصاد از قابليت هاي خاصي برخوردار مي‌باشد. تحليل هاي سري زماني با گستردگي و دقت بيشتري در اين نرم افزار ارائه شده است.

مبحث كنترل كيفيت آماري (SPC) كه رشته آمار را به صنعت و مقوله كنترل كيفيت پيوند مي‌دهد نيز از جمله موضوعات آماري است كه به تفضيل در اين نرم افزار به آن پرداخته شده است. همچنين طرحهاي عاملي و آناليز واريانس (ANOVA)  به طور كامل مد نظر قرار گرفته است.

محيط كار اين نرم افزار تفاوتهايي با نرم افزار SPSS دارد. اما قابل ذكر است كه انجام برخي عملياتها مانند توليد اعداد تصادفي كه از توزيعهاي آماري خاصي مانند توزيع نرمال، كي دو، گاما، اف، برنولي، پواسن، بتا، وايبل و . . . پيروي كنند به راحتي و سهولت خاصي در اين نرم افزار امكان پذير است.

از نظر قابليت هاي گرافيكي در رسم نمودارهاي آماري نيز اين نرم افزار در سطح نرمالي قرار دارد. رسم نمودارهاي سه بعدي از مشاهدات به آساني در آن امكان پذير است.

 

هم اکنون می توانید ورژن 17.1 این نرم افزار را به صورت فول ورژن و رایگان از سایت تحلیل آماری ایران دانلود نمایید.

لینک دانلود برای اعضای قابل مشاهده است( تنها با درج ایمیل خود در این سایت عضو شده و مزایای مختلف دیگر سایت مثل تخفیف کارگاه های مختلف برخوردار باشید)

پسورد: analysisacademy.com

[member]

لینک دانلود برای اعضا

[/member]